Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің " №5 бөбекжайы"коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Хабарлама

Қауіпсіздік және алдын алу шараларының күшейтілуі мен төтенше жағдайына байланысты, «Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 5 бөбекжай-бақшасы» МКҚК «, мектепке дейінгі ұйымдарға құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау» мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес ,азаматтардың өмірі мен денсаулығын қорғау мақсатында қашықтық режимінде қабылдайды.

2. веб-сервис  (WhatsApp) 8 (771) 481 79 32

3*4 фотосуретті, баланың денсаулығы туралы анықтаманы және баланың денсаулық паспорты суретін жіберу қажет (медициналық мекеменің мөртабаны қойылған,бірінші бетінің медициналық тексеруден өткен күні тіркелгені бар)

Барлық сұрақтар телефон арқылы:87142 54-65-50, 87142 51-16-26

Жауапты : әдіскер Досмакова   Д.Ж.

В связи  с  чрезвычайным   положением  и  усилением   мер  безопасности  и профилактики ГККП  «Ясли-сад  № 5   отдела  образования  акимата  города  Костаная»,  государственную   услугу «Прием  документов  и  зачисление  детей  в  дошкольные  организации»,  в  целях   защиты  и жизни   и  здоровья   граждан  принимает   в  дистанционном  режиме.

2. на  веб-сервис  (WhatsApp) 8 (771) 481 79 32

Необходимо отправить фото 3*4, справку  об эпидокружении и фото паспорта здоровья ребенка (первую страницу на которой стоит штамп  медицинского учреждения с датой прохождения медицинского осмотра)

Все интересующие вопросы по телефонам:

Контактные   телефоны: 87142 54-65-50, 87142 51-16-26